LOADING
  • Yeni teknolojileri AR-GE biriminize entegre edin araştır
  • Aydınlatma Tasarımında teknik yaklaşım ve çözümler aydınlat
  • Günümüz pazarlama anlayışı tanımı artık çok farklı yönet
Çözümler

Sunduğumuz başlıca hizmetler

Farklı meslek alanlarında edindiğimiz tecrübe ve bilgi yardımıyla pek çok konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Aşağıda bu öncü hizmetlerin bazılarını bulabilirsiniz.

İş Geliştirme ve AR-GE Danışmanlığı

Teknoloji ve çalışma koşullarının sürekli geliştiği düşünüldüğünde, tüm endüstrilerin iş geliştirmede sürekli aktif olması gerekliliği bilinen bir gerçektir. ELIHOS sahip olduğu bağlantılar ve araştırma becerileri, yeni yerli veya yabancı pazarlara yayılabilmesi, etkin ithalat / ihracat işbirlikleri kurabilmesi ve bayi kanallarının oluşturulması / yönetilmesi konularında size destek olabilir. ELIHOS, özellikle Aydınlatma sanayiinde yeni nesil aydınlatma sistemlerinin tasarımı ve üretimi aşamalarında birçok şirkete destek verdi. Ürünlerinizin yerel ve küresel sertifikasyon programlarının yönetiminin yanı sıra destekleyici aydınlatma laboratuvarlarının kurulması ve şirketin ilgili bölümlerinin bu işleyişi düzenli yürütebilmesi için gerekli oryantasyonun sağlanması yönünde hizmetler vermektedir.

Aydınlatma Tasarımı ve Enerji Verimliliği

Uygulamalarda LED dönüşümün optimum başarı ile gerçekleşebilmesi için tenknik ve dekoratif aydınlatma tecribesi gelişmiş bir aydınlatma tasarımcısından destek alınması kesinlikle büyük önem taşır. ELIHOS, Ortadoğu, Orta ve Doğu Avrupa, Afrika ve Kuzey Amerika başta olmak üzere dünya genelinde 500'den fazla aydınlatma tasarımı projesine dahil oldu. Bu tecrübe birikiminin bize vermiş olduğu güçle yol aydınlatmaları, ticari ve konut aydınlatmaları, endüstriyel yüksek tavan ve alçak tavan aydınlatmaları, saha aydınlatmaları ve mağazacılık aydınlatmaları üzerine çeşitli çözümler sunabiliyoruz. Enerji yönetimi açısından en verimli sonucu elde edebilmek adına merkezi ve lokal kontrol sistemlerini, çeşitli ara iletişim protokelleri kullanarak ileri LED aydınlatma teknolojileriyle birleştirebilmekteyiz.

Markalaşma ve Kimlik Yönetimi

Kurumsal ve ya bireysel markanızın gösterdiği duruş onun gerçek zamanlı vizyonu hakkında pek çok algıyı karşı tarafa ifade eder. ELIHOS profesyonelce kullanabildiği sosyal ağlar ve trend yazılım platformları sayesinde markanız için yepyeni bir temiz sayfa açabilir. Kreatif ekibimiz, basılı ve dijital kurumsal kimlik dökümanlarının tasarlanabilmesi için gerekli tüm ekipmanları kullanabilmekte. Aynı zamanda markanız için sanal dünyada güçlü bir online farkındalık yaratacak hesapları yönetebilir ve çeşitli WEB tabanlı çözümler geliştirebiliriz. Unutmayın sahip olduğunuz müşteri listelerindeki numaraları arayarak sadece tanıdığınız kitleye bir kez daha ulaşabilirsiniz, fakat klavye başında basacağınız birkaç tuşla milyonlarca insana bir anda ulaşabilmeniz günümüz yazılım altyapılarıyla son derece mümkün.

Sanat Danışmanlığı ve Dekoratif Çözümler

Sanatın bilinen pozitif etkilerinin yanısıra pek çok keşfedilmemiş güçleri olduğuna inanılmaktadır. ELIHOS, gelecek vaat eden ve potansiyeli yüksek yeni nesil sanatçıları ve sanat eserlerini keşfeder. Gelişim süreçlerinde yanlarında olur, maddi ve manevi katkıda bulunur ve temasta olduğu küratör ve koleksiyonerlerle birlikte destekler. Kreatif ekibimiz ve sanatçılarımız aynı zamanda işyerinizin veya kişisel yaşam alanlarınızın konseptiyle tamamen uyumlu özel tasarım sanatsal çözümler üretebilir ve dekoratif anlamda yaratıcı öneriler sunabilir. ELIHOS ile temas halinde kalarak, küresel anlamda en güncel sanatsal gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz. Daha iyi bir dünya için sanata verilecek öneme ihtiyacımız olduğunu çok iyi biliyoruz, bu yöndeki faaliyetlerimizi her geçen gün arttırıyoruz.

Çalışma Yöntemimiz

ELIHOS iş yapma prensibi altı aşamadan oluşur ve gerçekleştirdiğimiz her uygulamada bu aşamaları eksiksiz yerine getiririz.

Analiz

İlk adım, yapılacak işin şuanki ve potansiyel durumunu gözlemlemek, anlamak ve üzerine en iyi analizi yapabilmek adına olabildiğince veri edinilir.

Planlama

Analiz sonrası elde edinilen veriler detaylı olarak değerlendirilir, yapılacaklar listesi oluşturulur ve zaman planı üzerinde madde başlıkları sıralandırılır.

Uygulama

Artık işe koyulma zamanı! Planlamaya sadık kalınarak yapılacaklar listesindeki tüm maddeler sıra ile gerçekleştirilir ve zaman hedefleri içinde hareket edilir.

Tamamlama

Uyuglamanın tamamlandığından emin olabilmek için genel iş listesi tekrar gözden geçirilir. "İyi yapılmamış iş bitmiş bir iş değildir." ilkesi esastır.

Kontrol

Tüm tamamlanan işlerimiz teslim edilmeden önce test edilir ve simülasyonu yapılır. Bu süreçte herhangi bir yetersizliği görülmez ise teslim edilmeye hazırdır.

Denetleme

Sunduğumuz hizmetlerin hayata geçirilmesinde, sürekliliğinin sağlanmasında ve ileri dönük geliştirilebilmesinde denetim büyük önem taşımaktadır.

kütüphane

Öne Çıkan İçerikler

Hali hazırda yaptığımız işlerimizin dışında, Dünya genelinde teknolojik yenilikler, yeni nesil ürünler, etkileyici projeler, iş dünyasında öne çıkan hikayeler ve sanatsal etkinlikler hakkında en yeni haberleri ve güncellemeleri takip ediyoruz. Daha da fazlası edindiğimiz bu bilgileri ELIHOS Kütüphanesinde sizlerle paylaşarak küresel gelişime dikkat çekmeyi ve destek vermeyi hedefliyoruz.

Kütüphaneye Git

Kütüphanemize ulaşarak bu içeriklerin detaylarına ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz.

Giriş

Daha güzel bir Dünya için dikkat edilmesi gereken sayılar

53 IEA raporlarına göre Dünya genelinddeki petrol rezervlerinin tükenmesi için kalan yıl.
2 Endüstri devriminden 2100 yılına kadar öngörülen küresel sıcaklık artışı (Celsius °C).
790 21. yüzyıl sonuna kadar beklenen su seviyelerindeki toplam yükselme miktarı (milimetre).
20900 Tüm Dünya'da senelik olarak tüketilen toplam elektrik enerjisi miktarı (terrawatts-saat).
Hakkımızda

Sahip olduğumuz değerler

ELIHOS ile işbirliği kurmanın bir çok nedeni olabilir çünkü biz her zaman başardığımız işlerde istikrardan asla ödün vermemeyi amaçladık. Bunu nasıl başardığımızı ise dört ana anahtarla açıklayabiliriz.

Tam Zamanında

Zamanlama asla ödün veremeyeceğimiz bir prensibimiz. Endüstriyel Dünyada her aşama zincirleme bir sonrakini tetikler bu nedenle başarı ve kalitenin sürdürülebilmesi için hiçbir adımda gecikme yaşama lüksümüz yok.

Destekleyici Çözümler

Bir problemi belirlemek önemlidir fakat o problemi tetikleyen diğer alt hataları görebilmek daha da önemlidir. Biz sadece ana sorun için değil kalıcı çözüme yönelik diğer iyileştirmeleri de içeren öneriler sunarız.

Multidisipliner yaklaşım

Bizi farklı kılan en önemli özelliklerden biri değişik disiplinlerin uyum içinde konuya çözüm sunmalarını sağlayabilmektir. Olaylara çeşitli perspektiflerden bakabiliyor ve ilk bakışta görünmeyeni fark edebiliyoruz.

Deneyimli dinamik ekip

ELIHOS çekirdek takımı uzmanlık alanlarında deneyimli olmanın yanı sıra dinamik ve iletişime büyük önem veren bir karaktere sahiptir. Her zaman beraber çalıştığımız dostlarımız için bir partnerden daha fazlası olduk.

AYDINLATMA SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ

Sektörün geleceğine ilişkin pek çok öngörü mevcut fakat şu bir gerçek ki yeni dönem kesinlikle LED teknolojisi etrafında gelişecek. Bu teknolojiye yatırım yapmanız için işte birkaç sebep.

55 %

Klasik armatürlere oranla LED teknolojisinin sağladığı ortalama verimlilik

19 %

Aydınlatma kaynaklı enerji sarfiyatının toplam elektrik tüketimindeki ortalama payı

85 %

Akıllı aydınlatma yönetimi sistemleriyle sağlanabilecek potansiyel enerji tasarrufu

61 %

2020 yılına kadar LED aydınlatma sistemlerinin beklenen küresel pazar payı

Destekler

Çözüm Ortaklarımız

ELIHOS, ulusal ve uluslararası dernek ve organizasyonlarla yakın temas içinde olarak endüstriyel ve teknolojik gelişimi desteklemeyi her zaman hedefledi. Üretim ve tüketimin her iki ucunda yer alan partnerlerimiz arasında enformasyonel bir köprü kurarak vermiş oldukları hizmet kalitesini yükseltmek, takip etmeleri gereken yeni küresel yönetmelikleri aktarmak, güncel iş yazılımlarını tanıtmak, teknik kongre ve etkinlikler hakkında haberdar etmek ve nitelikli insan kaynağına ulaşmalarını sağlamak adına iş birliği içinde bulunduğu oluşumları sürekli arttırmaktadır.

"Because a thing seems difficult for you, do not think it is impossible for anyone to accomplish."

Marcus Aurelius

"Surround yourself with the best people you can find, delegate authority, and don't interfere as long as the policy you've decided upon is being carried out."

Ronald Regan

"To know what you know and what you do not know, that is true knowledge."

Confucius

"Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving."

Albert Einstein

"You can't cross the sea merely by standing and staring at the water."

Rabindranath Tagore

"There are basically two types of people. People who accomplish things, and people who claim to have accomplished things. The first group is less crowded."

Mark Twain

"Courage is what it takes to stand up and speak; courage is also what it takes to sit down and listen."

Winston Churchil
İletişim

Bize ulaşın

Adres

Emek Mh. Ordu Cd. No:1 Istanbul / Turkiye

E-posta

info@elihos.com

Telefon

+90 531 503 0948

Bize Yazın

Her türlü talep ve görüşünüz için bize ulaşabilirsiniz.